Hakkımızda

Sevban Hukuk & Danışmanlık

Sevban, Türkiye'de 40'tan fazla şehirde faaliyet gösteren ulusal düzeyde tanınan bir hukuk bürosudur. 96 yılında kurulmuştur ve merkezi İstanbul'dadır. Sevban, başta ulaşım hukuku olmak üzere idare kaynaklı her türlü hukuki ihtilafta hukuki yardım sunan bir hukuk bürosu olarak adından söz ettirmektedir.

Sevban, İdare hukuku, Şirketler ve Ticaret hukuku, Vergi hukuku, İnşaat hukuku, Maden Hukuku, Enerji Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Rekabet hukuku, Aile Hukuku, Patent ve Marka Hukuku, Ceza Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Haksız fiil Hukuku, Arazi Hukuku, İflas Hukuku, İcra Hukuku uygulama alanlarında işletmelere ve özel kişilere geniş bir yelpazede danışmanlık ve hukuk hizmetleri sunmaktadır.

Biz, üstün hizmet sunmaya ve en iyi sonuçları ortaya çıkarmaya kendini adamış dinamik, tutkulu ve deneyimli avukatlardan oluşan bir ekibiz. Müvekkillerimizi günlük iş operasyonlarından, hukuki prosedürlerin tamamlanmasına ve hukuki uyuşmazlıkların çözümüne kadar her aşamada temsil etmekteyiz.

Hizmetlerimizin arkasındaki temel motivasyon, yenilikçi ve verimli hukuki hizmetler sunarak tüzel ve özel kişilerin hayatlarına dokunmak ve müvekkillerimizin karşılaşabilecekleri sorunları öngörerek etkin ve ezber bozan çözümler sunmaktır.

Geniş uygulama alanlarımız sayesinde, müvekkillerimizin hukukun tüm alanlarıyla ilgili ihtiyaçlarına hukuki destek sağlayabiliyoruz. Ülke çapında faaliyet gösterdiğimiz için müvekkillerimiz Türkiye'nin her köşesinde hukuk hizmeti verebilecek büyüklükte bir hukuk bürosu ile çalışmaktan keyif almaktadır.
 

Operasyon Bölgeleri